Чому Кошер?

Глобальні вимоги ринку

"Кошер" є єврейське слово, яке означає "придатне" або "правильне". Стосовно до продуктів харчування, "кошер" означає, що дана продукція  відповідає дієтичним вимогам єврейського права.

Хоча термін "кошер" застосовується спеціально до єврейських дієтичних законів, кошерні продукти також вживаються мусульманською спільнотою, вегетаріанцями та багатьма іншими групами людей у всьому світі, які довіряють кошерному символу і шукають його на продуктах, які вони купують.

Комерційні переваги

Останніми роками попит на кошерну сертифіковану продукцію різко збільшився. Продаж кошерних сертифікованих продуктів росте з річною швидкістю 15%, і ринок продовжує розширюватися.

Отримавши сертифікат ЕК, ви зможете відкрити нові ринки для своєї продукції в США, Ізраїлі та країнах  Європі.

Щоб задовольнити цей попит, компанії в усьому світі прагнуть придбати кошерну сертифікацію для збільшення  та розвинення  існуючих ринків.

Отримання кошерної сертифікації - це інвестиція, яку ваша компанія робить для проникнення на цей важливий  та зростаючий міжнародний  ринок.

Якість і здоров'я

Наявність сертифікації продуктів свідчить про те, що вони пройшли ретельні перевірки і були виготовлені у повній відповідності із кошерними цінностями із  забезпеченням максимальної цілісності інгредієнтів та відповідних виробничих процесів.

Люди з проблемами зі здоров'ям, як наприклад, харчова алергія, купують кошерні продукти, тому що процес сертифікації гарантує, що ніщо, що не повинно бути у відповідному продукті, не потрапило у виробництво..

Деякі найбільші харчові компанії у світі, такі як Coca Cola, Heinz, Kellogg's, Nespresso, вже придбали кошерну сертифікацію.

++Tel : +32 2 808 27 53 

I

Rue Froissart 109, Brussels 1040, Belgium

© 2018 by EK EUROPEAN KOSHER.