Шлях До Сертифікації

Крок 1: Заявка

Щоб розпочати, заповніть та надішліть нам свою  заявку та список інгредієнтів на sagit@ekosher.eu.

Зокрема, заявка вимагає матеріально-технічної інформації про вашу компанію та відповідне виробництво. Інформація, яку ви надішлете, буде розглядатися в найсуворішій конфіденційності.

На даному кроці не стягується ніяка плата за заявку і ви не маєте ніяких юридичних зобов'язань.

.

 

Крок 2: Оцінка та консультації

По-перше, наші експерти оцінять вашу заявку. Потім буде призначений рабин-експерт для оцінки та перевірки ваших інгредієнтів та виробничого процесу, з тим, щоб вони відповідали міжнародним кошерним стандартам. Інформація, яку ви надаєте, допоможе нашим експертам відповісти на будь-які ваші питання,  відповідати вашим потребам та допомогти вам в процесі сертифікації.

Крок 3: Первинна перевірка

Буде організовано  первинну перевірку виробничих потужностей вашого виробництва та складів (-ів) для оцінки різних процедур, що застосовуються під час виробництва. Потім буде підготовлений початковий звіт про перевірку, який буде використаний вашим адміністратором Кашрус для повної кошерної оцінки ваших виробничих потужностей.

Крок 4: Розцінки та договір

Після оцінки та переконавшись, що ваша інформація відповідає всім вимогам ЕК щодо сертифікації кошер, ми надішлемо вам підписаний договір.

Розцінки надаються у формі щорічної оплати, яка покриває всю нашу програму сертифікації.

Наші розцінки можуть залежать від:

  • видів інгредієнтів та складності виробничого процесу;

  • витрат на проїзд для ЕК-огляду  вашого виробничого об'єкта та виконання кошерних процедур (наприклад, у деяких випадках для сертифікації можуть бути необхідними певні зміни системи);

  • Перевірка вашого виробництва місцевим представником.

Крок 5: Вітаємо!

 

Після того, як всі деталі будуть завершені і всі умови будуть виконані, ми видаємо сертифікаційний лист, який дозволяє використовувати символ EK на затвердженій продукції.

Команда EK залишається до ваших послуг, щоб допомогти вам у вашій справі.

 

++Tel : +32 2 808 27 53 

I

Rue Froissart 109, Brussels 1040, Belgium

© 2018 by EK EUROPEAN KOSHER.