Kroki, W Celu Zdobycia Certyfikacji

Krok 1: Formularz Aplikacyjny

 

W celu rozpoczęcia wypełnij oraz prześlij do nas formularz aplikacyjny wraz z listą składników na: sagit@ekosher.eu

Formularz aplikacyjny szczególnie wymaga informacji logistycznych odnośnie Twojej firmy i poszczególnej fabryki. Informacje, które dostarczyłeś będą traktowane w ścisłej tajemnicy.

Za złożenie wniosku aplikacyjnego nie ma żadnych opłat ani wiążących prawnie zobowiązań.

 

Krok 2: Ocena i konsultacja

Po pierwsze nasi eksperci dokonają oceny Twojej aplikacji. W kolenym etapie zostanie wyznaczony rabin ekspert, którego zadaniem będzie kontrola Twoich składników oraz procesu produkcyjnego, by mieć pewność, że są one zgodne z międzynarodowymi standardami koszerności. Informacje wprowadzone przez Ciebie będą dla naszych ekspertów pomocne w udzieleniu odpowiedzi na Twoje wszelkie pytania, potrzeby oraz pomogą w przeprowadzeniu procesu certyfikacji.

 

Krok 3: Wstępna inspekcja

W celu przeprowadzenia wstępnej inspekcji zakładu (ów) produkcyjnego oraz magazynu (ów) firmy zostanie zorganizowana wizyta, by dokonać oceny różnych procedur stosowanych w trakcie produkcji. W pierwszej kolejności zostanie opracowany wstępny raport z inspekcji, który zostanie wykorzystany przez administratora Kashrus do kompletnej obróbki koszernej Twoich produkcyjnych urządzeń.

 

Krok 4: Wycena oraz umowa

Po dokonaniu oceny i nabraniu pewności, że Twoje informacje spełniają wszelkie wymogi EK dotyczące certyfikatu koszerności wystawimy Ci do podpisania umowę.

Wyceny podawane są w postaci opłaty rocznej, obejmującej nasz całkowity pakiet certyfikacyjny.

Nasza opłata może obejmować poniższe elementy:

  • Typy składników oraz złożoność procesu produkcyjnego;

  • Koszty podróży poniesione w związku z kontrolą EK przeprowadzoną w zakładzie oraz związane z wprowadzonymi  procedurami koszerności (np. w niektórych przypadkach moga być wymagane pewne zmiany w systemie w celu uzyskania certyfikacJi ); 

  • Inspekcja fabryki dokonana przez lokalnego przedstawiciela.

 

Krok 5: Gratulacje!

Po wykonaniu wszystkich detali oraz spełnieniu wszelkich warunków i kwestii, wydamy zaświadczenie certyfikacyjne, pozwalające na używanie symbolu EK na zatwierdzonych produktach.

Zespół EK pozostanie do Twojej dyspozycji, by asystować Tobie w zaspokajaniu wszystkich Twoich potrzeb.

 

++Tel : +32 2 808 27 53 

I

Rue Froissart 109, Brussels 1040, Belgium

© 2018 by EK EUROPEAN KOSHER.