Про Нас

ЕK (European Kosher) є глобальним кошерним сертифікаційним агентством, що забезпечує кошерний контроль з 2007 року. Воно було створене рабинським центром Європи, що об'єднує понад 1100 рабинів з усієї Європи.

Штаб-квартира агентства знаходиться в Брюсселі, Бельгія. EK працює під керівництвом рабинських  комітетів з нагляду і визнане Головним Рабинатом Ізраїлю.

EK є некомерційною організацією, головною метою якої є просування і доступність кошерних продуктів для споживачів у всьому світі. Як результат, ми можемо пропонувати послуги нашим клієнтам за розумними цінами.

EK є членом Європейської Єврейської Асоціації. Завдяки нашій великій трансрегіональній рабинській мережі ми можемо запропонувати персоналізовані рішення для різних рівнів кошерних сертифікацій, таким чином адаптуючи їх до потреб ваших клієнтів.

Ви можете бути впевнені, що ваші продукти з символом EK будуть повністю відповідати найвищим стандартам і правилам, підлягатимуть реалізації на світовому ринку, будуть визнані на міжнародному рівні і широко доступні.

ЕK має висококваліфіковану команду професіоналів, що співпрацює з технічними фахівцями світового класу, які мають кваліфікацію як в області хімії, так і в харчовій промисловості. Ми щиро віддані активному, чуйному і корисному сервісу.

Отримання кошерної сертифікації - це інвестиція, яку робить ваша компанія, щоб збільшити ринкову доступність і поширити  ринок збуту. Ми готові надати вам повну підтримку і допомогу для досягнення ваших цілей.

Наша команда пропонує практичний і прозорий підхід до сертифікації кошерних продуктів харчування і допомагає у вирішенні проблем, що виникають в різних виробничих середовищах.

 

Цінності ЕК

 

Ми твердо віримо в найвищі стандарти єврейських кошерних законів і в професійну цілісність  надання послуг нашим клієнтам.

Якість продуктів і послуг ЕК підтримується нашим глибоким рівнем зобов'язань та довірою між виробниками, постачальниками  та споживачами.

 

 

++Tel : +32 2 808 27 53 

I

Rue Froissart 109, Brussels 1040, Belgium

© 2018 by EK EUROPEAN KOSHER.